Завантажити ще

Космічний корабель Crew Dragon зістикувався з МКС

Космічний корабель Crew Dragon зістикувався з МКС
Фото: twitter.com/SpaceX

Космічний корабель американської компанії SpaceX Crew Dragon зістикувався із Міжнародною космічною станцією (МКС) у п'ятницю вранці. Про це повідомила SpaceX у твіттері.

Корабель зістикувався з МКС майже через 25 годин після старту з Космічного центру Кеннеді NASA на мисі Канаверал, штат Флорида. На борту корабля перебувають чотири члени екіпажу, серед яких два американські астронавти, російський космонавт і член екіпажу з ОАЕ.

Їхня місія триватиме шість місяців. Очікується, що за цей час вони проведуть 200 експериментів та демонстрацій технологій від дослідження зростання людських клітин у космосі до контролю за пальними матеріалами в умовах мікрогравітації.

Це дев'ятий політ екіпажу SpaceX на сьогоднішній день та четвертий для капсули Crew Dragon Endeavour та шоста операційна місія для NASA Commercial Crew. На борту Dragon були командир місії, астронавт NASA Стівен Боуен, астронавт NASA Вуді Хобург, пілот Crew-6, космічний пілот Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) Султан Аль Неяді та російський космонавт Андрій Федяєв. Командир уже тричі відвідував МКС, решта учасників екіпажу вперше в космосі.

Новини по темі: Космос МКС SpaceX