22 червня
Завантажити ще

США проводять навчання з планування боїв для офіцерів ЗСУ

США проводять навчання з планування боїв для офіцерів ЗСУ
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Американські військові проводять у Німеччині для українських офіцерів навчання з планування бойових дій. Про це повідомляє Reuters.

Багатоденні командно-штабні навчання проводилися з урахуванням військових ігор з урахуванням армії США у Вісбадені Німеччини. У четвер, 2 березня, її відвідав найвищий військовий офіцер США генерал армії Марк Міллі.

Офіційні особи США відмовилися говорити про потенційні сценарії бойових дій, які українські військові вивчали під час навчань. При цьому відомо, що навчання включають розумові вправи для оцінки можливих військових дій.

- Ніхто не каже українцям, йдіть ліворуч чи праворуч, робіть те чи це. Це не робота міжнародної спільноти. Все, що ми робимо, - це створюємо структуру та механіку, щоб дозволити українцям вчитися самостійно, вчитися залежно від ситуації та різних сценаріїв, - сказав Міллі.

Наприкінці лютого на південному заході Франції почалися масштабні військові навчання, під час яких бійці тренуватимуться у веденні бойових дій високої інтенсивності. Навчання " Оріон " проводять відпрацювання злагодженої роботи різних родів військ за умов війни високої інтенсивності, оскільки у новітньої історії такого практичного досвіду у французької армії проти іншої регулярної армії не було.