7 червня
Завантажити ще

ДБР знайшло в рядах СБУ підполковницю-зрадницю, яка захоплювалась політикою Лукашенка

ДБР знайшло в рядах СБУ підполковницю-зрадницю, яка захоплювалась політикою Лукашенка
Фото: dbr.gov.ua

ДБР та СБУ викрили та повідомили про підозру співробітниці управління Служби безпеки України в Рівненській області, яка виправдовувала війну РФ проти України та заперечувала збройну агресію Москви.

Підполковниця активно просувала «меседжі» російської пропаганди і антиукраїнські погляди. Так, жінка переконувала, що війна в Україні вигідна, перш за все, США та наголошувала, що «Захід переслідує власні інтереси».

Підозрювана також захоплювалась політикою Лукашенка та шкодувала, що Янукович покинув країну у 2014 році. Вона запевняла, що українська влада винна у повномасштабному вторгненні Росії через те, що не визнала «автономними» Донецьку та Луганську області.

Крім того, жінка у розмовах казала, що не вірить в обстріли сходу України росіянами, адже «вони прийняли рішення їх захищати», а українських військових звинувачує у постійних «провокаціях».

За даними ДБР, жінка почала службу в правоохоронному органі  1996 року, але раніше подібних настроїв не проявляла. Наразі вона відсторонена від займаної посади. За результатами розслідування буде прийняте рішення щодо її подальшого звільнення. Підполковницю підозрюють у виправдуванні, визнанні правомірною, а також запереченні збройної агресії Російської Федерації проти України, вчинених службовою особою (ч. 3 ст. 436-2 КК України). Їй загрожує до 8 років позбавлення волі.

Жінка не вірить у те, що РФ обстрілює схід України. Фото: dbr.gov.ua

Жінка не вірить у те, що РФ обстрілює схід України. Фото: dbr.gov.ua

Новини по темі: СБУ державна зрада ДБР