7 червня
Завантажити ще

На Хмельниччині осудили банду, яка труїла та грабувала дівчат по всій Україні

На Хмельниччині осудили банду, яка труїла та грабувала дівчат по всій Україні
Фото: vsim.ua

В Хмельницькій області засудили групу злочинців, які їздили по Україні та труїли жінок, після чого викрадали їхні цінні речі та гроші. Як повідомили в прокуратурі Хмельницької області, організатором злочинної групи була 23-річна мешканка одного з сіл Миколаївської області.

Спочатку організаторша банди залучила до вчинення злочинів свого 30-річного товариша, який раніше вже неодноразово був засуджений.  Згодом зловмисниця долучила до групи ще одного знайомого – 31-річного мешканця Запоріжжя.

- Разом вони винаймали в автопрокатах автомобілі і роз’їжджали Україною, вишукуючи чергових жертв на курортах, базах відпочинку та в розважальних закладах. Організаторка представлялася сестрою чоловіків і пильно стежила за реалізацією злочинів. Хлопці знайомилися з потенційними жертвами та, втершись у довіру, підсипали їм отруйну речовину в їжу або напої. Коли потерпілі втрачали свідомість — грабували їх, - розповіли в прокуратурі.

Так, в  Хмельницькому злочинці підсипали дозу препарату в каву двом місцевим мешканкам, внаслідок чого одна з них - 29-річна жінка - померла від отруєння просто на вулиці. Її 32-річну подругу ледве врятували лікарі. Експертиза показала, що смерть потерпілої наступила від отруєння антипсихотичним препаратом.

Наразі жінку та одного спільника засуджено до 14 років позбавлення волі, ще одного фігуранта – до 10 років 6 місяців ув’язнення, з конфіскацією майна усіх. Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку, наголосили в пресслужбі прокуратури області.