Завантажити ще

Українські енергетики відновили роботу ще однієї електростанції

Українські енергетики відновили роботу ще однієї електростанції
Фото: facebook.com/npcukrenergo/

Станом на середу, 1 березня, енергосистема України працює без дефіциту та повністю забезпечує потреби країни. Як повідомляє Укренерго, дефіцит потужності в енергосистемі відсутній уже 18 днів і поки що не прогнозується. Нині працюють усі види електростанцій.

- Відновлено роботу ще однієї з електростанцій, що збільшило доступну потужність в енергосистемі та відповідно її операційну безпеку. Інтенсивно працюють гідроелектростанції, які через повінь мають багато ресурсів. Сезонно продовжує зростати генерація з відновлюваних джерел енергії. Триває незначний імпорт електроенергії, - наголосили в компанії.

Мережевих обмежень поки що немає. Але при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень.

Складна ситуація зберігається також у прифронтових областях. Внаслідок обстрілів росіян пошкоджено магістральні мережі на Дніпропетровщині, а також у Донецькій та Херсонській областях. Їхні ремонти проводяться за відсутності обстрілів. На Одещині ж проводяться необхідні заходи для підвищення надійності живлення Одеси та району.

Енергетики продовжують ремонтні роботи на всіх об'єктах енергосистеми, пошкоджених від ракетних та дронових атак росіян, для збільшення доступної потужності в енергосистемі та підвищення надійності передачі електроенергії.