Завантажити ще

У Білорусі поліція затримала більше 180 підлітків, причетних до "ПВК Редан"

У Білорусі поліція затримала більше 180 підлітків, причетних до
Фото: chas.news

Правоохоронці Білорусі затримали більше 180 підлітків, причетних до ПВК "Редан". Як повідомили в МВД країни, затриані зібралися для проведення масової акції біля торговельно-розважального центру в Гомелі.

- Співробітники міліції оперативно відреагували на спробу незаконного масового заходу. Без застосування фізичної сили до органів внутрішніх справ доставили 200 осіб, 183 з яких – неповнолітні, - йдеться в повідомленні. 

Наразі затриманих перевіряють. Ті з підлітків, що молодші 16 років, отримають попередження з постановкою на облік до інспекції у справах неповнолітніх. Старшим за 16 років загрожує адміністративна відповідальність.

Субкультура ПВК «Редан» виникла як наслідування японської мультиплікації Hunter x Hunter про злочинне угруповання «Геней Редан» і відзначається можливою участю її прихильників у масових бійках у торгових центрах.

В Україні упродовж останніх двох діб поліція також зафіксувала близько 700 неповнолітніх, які готувалися до бійок у різних містах України. Розгляд за цими фактами тривають. За даними українських правоохоронців, вже знайдені організатори масових зборів підлітків.