25 травня
Завантажити ще

Для школярів створили комп'ютерну гру, яка допоможе вивчити 100 фактів про Україну

Для школярів створили комп'ютерну гру, яка допоможе вивчити 100 фактів про Україну
Фото: PR Batteries agency

Задля сприяння розвитку маленьких українців освітяни з дистанційної школи Unicorn School створили навчальний проєкт для школярів “100 причин пишатися тим, що я - українець” - безплатну освітню платформу, яка побудована у форматі комп'ютерної гри, що пропонує дітям дізнатись та докладно вивчити сто найважливіших фактів про Україну. Про це повідомляє PR Batteries agency.

Програма містить в собі знання з географії, про міста та населення України, ІТ, всесвітні рекорди, культурну спадщину, внесок України в європейську цивілізацію, а також про науку й інженерію, промисловість, спорт та відомих українців. Щоб взяти участь, необхідно безплатно зареєструватися на платформі за посиланням й почати захопливу подорож.

Навчання відбувається в ігровому форматі: кожен учасник матиме власного аватара, який буде досліджувати карту Королівства знань, а завдання учасника - “захопити Королівство”, звісно, знаннями. Щоб це зробити, необхідно відкривати міста, кожне з яких містить інформацію про цікавий факт про Україну та кілька випробувань, які мають закріпити знання. За вдале проходження випробувань дитина буде отримувати винагороду - монети та кристали, за допомогою яких зможе “прокачати” свого аватара та позмагатися за звання кращого знавця фактів про Україну. Головне завдання - зібрати всі очейки, тобто досягнення у кожній категорії, щоб стати кращим знавцем причин пишатися своєю країною.

Протягом наступного місяця, з 28 лютого до 31 березня, учасники мають відкрити карту і змагатися між собою у здобутті винагород, а 1 квітня викладацький колектив Unicorn School визначить переможців, на яких чекають цінні призи. Після місяця змагань платформа продовжуватиме працювати й надалі, тож до вивчення цікавих фактів про Україну завжди можна буде повернутися і освіжити свої знання.

Раніше команда українських розробників з віртуальної школи Unicorn School створила перший у світі мобільний застосунок для смартфонів та планшетів, що дозволяє навчатись навіть під час блекауту, без світла та інтернету, у форматі комп'ютерної гри.