Завантажити ще

Астролог про весну та літо: Для України багато що зміниться на світовій арені

Астролог про весну та літо: Для України багато що зміниться на світовій арені
Фото: NASA

Супермісяць, гібридне сонячне затемнення, ретроградний рух Меркурія, Плутона та Юпітера – все це так чи інакше позначиться на нашій країні та на відносинах з нашими партнерами, вважає астролог Анастасія Макарова.

Плутон принесе зміни, а Меркурій вплине на переговори

Анастасія Макарова. Фото: instagram.com/astrolog_nastreas/

Анастасія Макарова. Фото: instagram.com/astrolog_nastreas/

– Найважливіше у 2023 році – це перехід Плутона у Водолій, але остаточно він перейде туди лише у 2024-м, – пояснює KP.UA Анастасія Макарова. - А в поточному рухатиметься то вперед, то назад. У ретро-руху Плутон буде з 1 травня до 10 жовтня 2023 року.

Плутон загалом пов'язаний із трансформацією та соціальними процесами, тому багато питань із минулого, особливо щодо держав, будуть у цей період підняті на поверхню. Все, що не доопрацьовано – треба доопрацювати, щоб йти далі. Для України ця планета пов'язана з цілями та владою. Тому остаточні зміни на державному рівні можливі не раніше 10 жовтня.

Також важливою астрологічною подією для України буде перехід Сатурна до Риб – 7 березня 2023 року. Для нас це важливо, оскільки Сатурн – управитель асцендента в карті України, тобто управитель її висхідного знаку. Це говорить про те, що багато для України зміниться на світовій арені з березня 2023 року.

Гібридне сонячне затемнення

– Меркурій буває ретро кілька разів на рік, – продовжує астролог. - Наступний період ретроградності – з 21 квітня по 14 травня. Це відіб'ється на переговорах, поїздках, підписанні документів (багато питань можуть мати тимчасову затримку або не за планом).

Юпітер - планета, пов'язана зі світоглядом, культурою, освітою та соціальними процесами, перейде до Тельця 16 травня цього року. Цей перехід буде мати кілька напружених аспектів, він не буде простим, але загалом це гарне становище для планети. Тому вищезгадані сфери зможуть розвиватись краще, ніж до переходу.

Також із значних подій – гібридне сонячне затемнення 20 квітня. Воно поєднує у собі два види затемнення (повне та кільцеподібне), які змінюють одне одного, коли тінь від Місяця рухається поверхнею Землі. Затемнення такі трапляються нечасто: у цьому столітті їх буде всього сім. Для України воно торкнеться теми контактів, зв'язків та переговорів.

14 жовтня відбудеться кільцеподібне сонячне затемнення - повністю буде видно над Північною та Південною Америкою. Буде дуже значущим для цих материків. Зазначу, що для кожної країни цієї частини світу воно зіграє свою роль, залежно від гороскопу держави.

Планета опиниться між Сонцем та Сатурном

– 17 травня очікується покриття Юпітера Місяцем, – зазначає Анастасія Макарова. - Покриття планети Місяцем – рідкісна подія, яку можна спостерігати лише з певних регіонів. Місяць пройде перед Юпітером: яскрава планета зникне за практично невидимим місячним диском і за годину знову з'явиться у небі. Цього року цю унікальну подію можна буде побачити над Європою та Америкою. Для України це обіцяє зміцнення зв'язків із партнерами, підтримку.

27 серпня на нас чекає протистояння Сатурна. Щороку Земля опиняється між Сатурном і Сонцем. При такому розташуванні, яке називається протистоянням, планета займає на небі положення, протилежне Сонцю: коли воно сідає на заході, Сатурн сходить на сході.

Для України - дуже складний аспект, який ускладнює фінансову допомогу та ставить під загрозу невиконання обіцянок партнерів.

Супермісяць наприкінці літа

- 31 серпня - найбільший повний Місяць у 2023 році, - розповідає астролог Анастасія Макарова. - Повний Місяць підійде на мінімальну відстань до Землі цього року, і ми побачимо найбільший і найяскравіший супермісяць. Для України це означає несподівані цікаві ідеї партнерів.

І до кінця року, 31 грудня, ще спостерігатиметься ретроградний рух Юпітера. Це говорить про повернення певних соціальних подій, опрацювання проєктів, у тому числі політичних моментів.