3 червня
Завантажити ще

Франція через можливу посуху обмежить споживання води

Франція через можливу посуху обмежить споживання води
Фото: Photo by form PxHere

Влада Франції планує запровадити обмеження на використання води в умовах «найсухішої» в історії зими. Як повідомив Bloomberg, про це заявив міністр екологічних перетворень Франції Крістоф Бешу.

За словами чиновника, нинішня зима минула майже без опадів. Це суттєво посилило стурбованість французької влади стосовно ймовірності масштабної посухи цього літа. Бешу наголосив, що вже 27 лютого представників влади у регіонах зберуть, щоб поінформувати про необхідність «ужити заходів, які дозволять наразі заощаджувати воду».

За попередніми даними, такі заходи можуть включати розпорядження місцевої влади про обмеження для окремих осіб і фермерів, якщо в цьому буде потреба.

Ще у грудні 2022 року британські експерти спрогнозували, що внаслідок глобальних змін клімату у 2023 році на Європу очікують такі природні явища, як шторми, спека та посухи.

Минулого року Італія оголошувала надзвичайний стан у регіонах через посуху. Так, було введено нормування води для домоволодінь та підприємств. Надзвичайний стан діяв у п’яти регіонах. 

Новини по темі: Франція посуха