Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
14 квiтня
Завантажити ще

Жителі Литви зібрали 14 мільйонів євро на радари для ЗСУ

Жителі Литви зібрали 14 мільйонів євро на радари для ЗСУ
Фото: Зображення Alexa із сайту Pixabay

Литовці знову зібрали гроші, аби допомогти українцям. Цього разу – небайдужі мешканці країни передадуть 14 мільйонів євро на покупку радарів для української протиповітряної оборони. Про це повідомляється на сайті збору.

- З наближенням роковин широкомасштабної війни телерадіокомпанія ЛРТ спільно з організаціями "Blue/Yellow", "Laisvės TV", "1K fondas" та "Stiprūs kartu" ("Сильні разом") запросила об'єднатися та взяти участь в акції "RADAROM". Кошти, зібрані в ході кампанії, були використані для придбання функціональних тактичних радарів, - повідомили організатори збору.

Як зазначено в повідомленні, спочатку планувати зібрати 5 мільйонів євро, але в результаті внески досягли суми, більшої майже втричі.

– 14 млн євро від литовців на купівлю радарів для захисту України. За чотири тижні. Це від нас. Зараз, - наголосив координатор збору Андрюс Тапінас.

Йдеться про радари для ППО, які допоможуть контролювати повітряний простір навколо об'єктів, що мають стратегічне значення для України, таких як електростанції, водонапірні вежі та інші об'єкти. Таким чином, закуплені литовцями радари допоможуть нашій ППО захистити об'єкти, які забезпечують нормальне життя українцям.

Новини по темі: Литва Благодійність