Завантажити ще

Володимир Кличко випробував танки Leopard у Німеччині, які відправлять до України

Володимир Кличко випробував танки Leopard у Німеччині, які відправлять до України

Український боксер і брат київського градоначальника Володимир Кличко випробував на полігоні в Німеччині західні танки Leopard, які будуть відправлені в Україну. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко.

- Танки Leopard із Німеччини готують до відправки до України. Наші бійці навчаються керувати ними і невдовзі повернуться до України. Прибуде й техніка. Володимир на полігоні в Німеччині відчував «котів», на які так чекають в Україні, - написав Віталій Кличко.

На опублікованому відеоролику Володимир Кличко звертається до українців на фоні "Леопарду". Своє звернення він записав до річниці війни в Україні.

- Рік тому я б не подумав, що керуватиму таким "котиком". Рік війни в Україні. Рік страждань. Рік, як наша сила волі стала міцнішою, ніж будь-коли. Такий же сильний, як цей танк. Дякую Німеччині! Дякую вільному миру за все, що ви робите для нас, українців. Слава Україні! Героям слава, – сказав боксер.

Навчання на танках Leopard 2 у Німеччині українські військові розпочали 13 лютого. Навчання проходить у школі танкових військ у Мюнстері та Нижній Саксонії. Тренування мають бути завершені до кінця першого кварталу, щоб синхронізувати підготовку військових із передачею танків".