1 червня
Завантажити ще

Британська розвідка повідомила про підготовку РФ до нового штурму Вугледару

Британська розвідка повідомила про підготовку РФ до нового штурму Вугледару
Фото: TOBY MELVILLE/REUTERS

РФ завдала сильного обстрілу по Вугледару Донецької області. Найближчим часом російська армія планує новий наступ на місто, повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

За даними британської розвідки, РФ вже зазнала тяжких втрат на цьому напрямку. Наразі у російського війська ресурсів для прориву недостатньо, проте існує реальна ймовірність підготовки РФ до нових наступів у цьому районі.

- Відповідальність за Вугледарську операцію несе, скоріш за все, Російська Східна група військ. Її командир, генерал-полковник Рустам Мурадов, ймовірно, перебуває під сильним тиском з метою покращити результати після різкої критики з боку російської націоналістичної спільноти після попередніх невдач, - повідомили у розвідці.

Протягом останніх 48 годин на Донбасі тривали запеклі бої в районі Бахмута, де українські сили зберігають відкритими шляхи постачання на захід, незважаючи на поступове оточення протягом останніх шести тижнів.

Напередодні очільник ГУР при Міноборони України Кирило Буданов повідомляв, що 23-24 лютого РФ, скоріш за все, готує ракетний удар. Проте він додав, що Україна вже пережила 20 таких ударів.