Завантажити ще

Українські школи переходять на дистанційку через загрозу повторного наступу РФ

Українські школи переходять на дистанційку через загрозу повторного наступу РФ
Фото: pedagoo.com

В Івано-Франківську у всіх навчальних закладах заняття 23 та 24 лютого відбуватимуться у дистанційному режимі. Таке рішення було ухвалено місцевою владою через можливий повторний наступ Росії на Україну. Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків у своєму Telegram.

– Це на ці два дні. Все-таки річниця повномасштабної війни, а ворог любить символічні дати. Тому краще перестрахуватися, – заявив градоначальник.

При цьому Марцінків зазначив, що дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі. Щодо занять у вищих навчальних закладах – мер Івано-Франківська також не уточнив.

Слідом за Івано-Франківськом про перехід на дистанційний режим навчання у школах оголосив мер Броварів Ігор Сапожко. У такому форматі школярі навчатимуся три дні - з 22 по 24 лютого.

- У зв'язку з загрозою провокацій та можливих обстрілів військами Росії, з метою збереження здоров'я та життя дітей та педагогічних працівників, з середи, 22 лютого, по 24 лютого (включно) заклади загальної середньої освіти Броварської міської територіальної громади переводяться на дистанційну форму навчання, - повідомив він у Фейсбуці.

Наприкінці січня міністр оборони Олексій Резніков спрогнозував, що наступальні дії російські війська можуть розпочати навесні. Тим часом, секретар РНБО Олексій Данилов вважає, що РФ може зробити "останній ривок", здійснить повторний масштабний наступ на Україну в річницю війни. У ГУ розвідки запевнили, що росіяни не мають достатнього ресурсу, щоб зробити масштабні дії.

Новини по темі: освіта Школи