Завантажити ще

У Маріуполі росіяни змушують підприємців ремонтувати військову техніку РФ

В окупованому Маріуполі підприємців змушують ремонтувати військову техніку російської армії. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

– В окупованому Маріуполі окупаційні війська перейшли до наступного етапу мародерства. Перший був спрямований на так звану "націоналізацію" особистого транспорту в цивільного населення для використання у своїх цілях, – розповіли у Центрі

У ЦНС зазначають, що росіяни змушують місцевих жителів, підприємців та представників інших соціальних груп, які не встигли залишити місто, ремонтувати пошкоджену військову техніку РФ. Така практика вже застосовувалась раніше - ще на початку першої фази російсько-української війни. Тоді місцеві підприємці були змушені не лише забезпечувати логістичні потреби окупаційних військ, але й платити зарплату окремим підрозділам в обмін на життя, додали в Центрі національного спротиву.

Тим часом у Генштабі ЗСУ розповіли, що у Маріуполі російські загарбники мобілізують безпритульних, а також алко- та наркозалежних. Загарбники тим самим грубо порушують закони та міжнародні норми.