1 червня
Завантажити ще

З Вугледара, який штурмлять росіяни, евакуювали останню дитину

З Вугледара, який штурмлять росіяни, евакуювали останню дитину
Фото: dn.npu.gov.ua

Українські захисники вивезли з Вугледару Донецької області багатодітну родину священика, в якій молодшому синові – 15 років. Хлопчик був єдиною дитиною, яка залишилася в місті під обстрілами росіян. Про це повідомляє прес-служба обласної поліції.

- Ризикуючи життям, «білі янголи» провели чергову рятувальну операцію та під час стрілецького бою вивезли хлопчика із сім'єю. Нині сім'я перебуває у безпеці. Станом на сьогоднішній день ситуація в Вугледарі залишається напруженою, - йдеться у повідомленні.

У поліції повідомили, що у родині місцевого священика троє дітей віком 19,18 та 15 років. Правоохоронці тривалий час умовляли сім'ю виїхати з міста, але батько сімейства категорично відмовлявся. Батьки разом із дітьми проживали у підвалі багатоповерхівки, що знаходиться за 1 кілометр від позицій російських військ.

- Незважаючи на те, що на всю сім'ю чекали рідні в більш безпечному населеному пункті, батьки були впевнені, що їхній підвал є найбезпечнішим місцем в Україні. Поліцейські не залишали спроб умовити сім'ю евакуюватися, бо залишатися у місті смертельно небезпечно. Зрештою, незважаючи на невдоволення деяких членів родини, правоохоронцям вдалося вмовити голову сім'ї на евакуацію, - наголосили в поліції.

В результаті правоохоронці вивезли родину на броньованому автомобілі до Курахового, де проживає бабуся дітей. На сьогодні у Вугледарі немає жодної дитини, а з дорослих залишаються 300 осіб.