13 червня
Завантажити ще

Премія “Золотий ліфон" визнала поета Полежаку найсексуальнішим митцем, що воює

Премія “Золотий ліфон
Фото: Валентин Кузан/facebook.com/zolotyylifon

Харківського поета Артема Полежаку визнали найсексуальнішим українським воїном-митцем. Переможця премії “Золотий ліфон" оголосили організатори в фейсбуці.

- Зараз служить народу України як стрілець у 3 батальйоні 5 Слобожанської бригади Національної Гвардії України. Позивний — Химера. Звільняли з побратимами Балаклію та Куп'янськ на рідній Харківщині. Між обстрілами на нулі пише вірші, - йдеться у повідомленні.

На вірші Полежаки співали пісні Kozak System, ТНМК та "Бумбокс". Найвідоміші збірки поезії Артема Яковича виходили у видавництві «Люта Справа». З 2014-го поет волонтерив та їздив з виступами у зону АТО. Від початку повномасштабного вторгнення Росії пішов у військкомат. 

Це вже п'ятий рік існування премії "Золотий ліфон", яка визначає найсексуальнішого представника української культури. Цьогоріч премія має назву «Кевларовий ліфон» та обирала серед митців, що воюють. Переможця обрали за допомогою голосування у фейсбуці. Минулого року "Золотий ліфон" отримав поет Юрій Іздрик. До того два роки поспіль рейтинг очолював поет Сергій Жадан.

Новини по темі: премия поет