Завантажити ще

Федоров про Мелітополь: Росіяни масово завозять мобілізованих і не довіряють гауляйтерам

Федоров про Мелітополь: Росіяни масово завозять мобілізованих і не довіряють гауляйтерам
Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

На тимчасово окупованій території Запорізької області ворог здійснює ротацію, щоб відновити кількість солдатів через втрати. Про це пише Telegram-канал мера Мелітополя Івана Федорова.

Як зазначив Федоров, мобілізовані повертаються до Росії або в чорних пакетах, або ж їдуть "відпочити" до шпиталів. Натомість до Запорізької області приганяють все більше свіжого "м'яса", а також наглядачів за місцевими маріонетками. Кремлівська верхівка не довіряє своїм гауляйтерам і встановлює за ними контроль.

- Так, у гауляйтера окупованої частини Запорізької області Балицького з'явилися вже два заступники-гастролери. Якщо раніше до нього приставили наглядача із Челябінська, то зараз другим став наглядач із Красноярського краю, - додав Федоров.

Також міський голова зазначив, що цивільні відмовляються співпрацювати з окупантами навіть заради "престижних" посад. Росіяни вже розуміють, що не можуть повністю контролювати ситуацію на захоплених ними територіях, а всі їхні спроби вплинути на неї радше погіршують становище..