7 червня
Завантажити ще

У Бахмуті ввели обмеження на в'їзд журналістів - пустять лише за спецперепусткою

У Бахмуті ввели обмеження на в'їзд журналістів - пустять лише за спецперепусткою

Представників преси з 13 лютого пропускатимуть у Бахмут Донецької області лише за спеціальними перепустками. Про це повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

- З повагою та вдячністю ставимося до вашої роботи щодо висвітлення злочинів російської окупаційної армії в Донецькій області, але просимо звернути увагу на те, що з 13 лютого доступ до м. Бахмута можливий лише за спеціальними перепустками, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, видавати і вилучатимуть спецперепустки військовослужбовці та правоохоронці спільно з Донецькою обласною військовою адміністрацією. Щоб отримати відповідну перепустку, необхідно заповнити спеціальну форму та вказати імена всіх членів команди, які хочуть потрапити до міста. Перепустки видаватимуться лише тим, хто має акредитацію ЗСУ.

Найскладніша ситуація зараз на Донбасі. Саме там на фронті тривають запеклі бої за українські села та міста. Противнику не вдається взяти під свій контроль наші території, внаслідок чого він штурмує позиції ЗСУ. Наші воїни мужньо тримають оборону та захищають Донбас.

Новини по темі: Бахмут Донбас Журналісти