15 червня
Завантажити ще

Польща розширила можливість використання українських документів водіїв

Польща розширила можливість використання українських документів водіїв
Фото: pixabay.com

Польща розширила можливості використання українських документів, які б дозволяли участь у дорожньому русі на території Республіки Польща. Про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє у Телеграмі.

- Посвідчення водія, видане в Україні, вважається дійсним на території Польщі до 31 грудня 2023 року, навіть якщо термін дії такого посвідчення закінчився. Це стало можливим після внесення змін до Закону "Про допомогу громадянам України у зв'язку із збройним конфліктом на території цієї держави". Найновіші норми було прийнято у Польщі 13 січня, - розповіли у відомстві.

Також усі громадяни, які в'їхали на територію Польщі автомобілем на державних реєстраційних номерних знаках України та мають свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого в Україні, можуть вільно пересуватися територією цієї країни до 31 грудня 2023 року без виїзду в Україну, зазначили в Мінреінтеграції. Зазначене положення стосується всіх громадян України, які легально перебувають на території Республіки Польща.