Завантажити ще

В Україні проводять серію безкоштовних вебінарів для підготовки до мультитесту

В Україні проводять серію безкоштовних вебінарів для підготовки до мультитесту
Фото: facebook.com/zno.ukr.center

В Україні розпочали серію безкоштовних вебінарів для підготовки школярів до Національного мультипредметного тесту (НМТ). Навчальні курси організувала громадська спілка "Освіторія" на платформі iLearn, повідомляє Український центр якості оцінки освіти.

- Щотижня до червня 2023 року на iLearn будуть проводитись онлайн-заняття з чотирьох предметів: української мови, історії України, математики та англійської. Учні та учениці зможуть не лише повторити матеріал, але й поставити запитання викладачам та перевірити свої знання через тестування на платформі, – кажуть у центрі.

Проводитимуть заняття відомі вчителі-предметники. Заняття з української мови вестиме переможець Global Teacher Prize Ukraine 2021 Артур Пройдаков, з англійської – викладачка Green Country Лілія Чиж, а з математики – старший викладач кафедри математики у "Могилянці" Юрій Захарійченко. Історію викладатиме вчитель київської гімназії Артур Бабенко.

Розклад занять можна переглянути на платформі iLearn, де також доступні різноманітні навчальні матеріали. Платформою скористалися вже понад 260 тисяч українських учнів для підготовки до вступу до вишів.

Нинішнього року для вступу до університету абітурієнти, як і минулого, складатимуть мультипредметний тест із трьох предметів. Обов'язкові: математика та українська мова, а третя – на вибір.

Новини по темі: освіта Школи тест