Завантажити ще

Киянка показала запрошення на вечірку, де знущалися з дівчат

Киянка показала запрошення на вечірку, де знущалися з дівчат
Фото: t.me/andrii_nebytov

Киянка отримала запрошення на вечірку, де знущалися з дівчат. 27-річна Аліна Левчук виклала скрін повідомлення від 19-річного Андрія Ярини у Twitter. 

В коментарі для "Української правди. Життя" модель та власниця тату-студії сказалала, що раніше була незнайома з хлопцем. Дівчині сподобалося те, що в запрошенні йшлося про благодійний стрім на допомогу ЗСУ, але її зупинили ігри, які анонсували організатори. 

- Для мене дивні моменти: ігри в пляшечку, перевдягання якісь, тому я вирішила залишитися вдома. Я висвітлила це запрошення, бо воно дуже невинно написано. Хотіла попередити дівчат, аби вони були обережні. Бо ми не захищені в наш час, - пояснила Аліна.

3 лютого двох організаторів вечірок, які знущалися з дівчат, заарештували до 1 квітня без права внесення застави. Запобіжний захід 19-річному Андрію Ярині та його другові Ярославу Домбровському обрав Шевченківський район Києва.

31 січня у соцмережі виклали відео, на яких блогери знущалися з дівчат. Телеведуча Ярослава Кравченко розповіла, що підписниця скинула їй аккаунт, автори якого нібито накачують дівчат алкоголем та транквілізаторами. Дівчат знімали майже без одягу, коли вони лежали непритомні на підлозі. Іноді блогери торкались до їхніх інтимних частин тіла.

Поліція провела обшуки у квартирах блогерів і оголосила двом про підозру. Заарештований Ярина родом із Хмельниччини, а Домбровський навчається в Тернополі. 

Фото: twitter.com/alinalism

Фото: twitter.com/alinalism