Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

"Укренерго": Критичну інфраструктуру Одеси вже підключили до електрики

В Одесі енергетикам вдалося приєднати до електропостачання критичні об'єкти, внаслідок чого містянам повернули опалення та водопостачання. Про це повідомив під час брифінгу голова правління "Укренерго" Володимир Кудрицький.

– Наразі заживлено критичну інфраструктуру міста – системи водопостачання та теплозабезпечення. Найближчими днями працюватимемо з обленерго та Міністерством енергетики, щоб перезаживити критичну інфраструктуру на автономні джерела, - заявив Кудрицький.

За його словами, за час масованих атак по Україні отримали пошкодження усі три підстанції, які живлять Одесу та область. Кожен із цих об'єктів по кілька разів зазнавав ворожих обстрілів, внаслідок чого знизилася надійність харчування області.

- Ми розуміємо, що сьогодні і завтра в Одесі будуть суттєві обмеження... Ми, звичайно, робитимемо все, щоб покращення ситуації з енергопостачанням відбулося протягом днів, а не тижнів, - зазначив голова "Укренерго".

Також чиновник повідомив, що найближчими тижнями в Україну доставлять мобільну електростанцію потужністю 25 мегават, передані західними країнами. Водночас, українським енергетикам знадобиться час, щоб їх запустити.