2 червня
Завантажити ще

Факт. Ламінат Classen: чому його варто вибрати?

Факт. Ламінат Classen: чому його варто вибрати?

Ламінат Classen - це покриття для підлоги, де успішно поєднується висока німецька якість і оптимальна вартість. Оскільки основна мета компанії – забезпечити кожного клієнта довговічними та безпечними покриттями.

Особливості ламінату Classen

З перших днів роботи і по сьогодні німецька фірма пропонує на вибір широкий модельний ряд ламінату. Ось лише кілька причин, чому варто придбати продукцію цього бренду:

  • Екологічність. Матеріал не містить токсичних речовин, тому його можна стелити в дитячу кімнату без побоювань для здоров'я дитини.
  • Висока теплопровідність навіть без комбінації із системою «тепла підлога».
  • Стійкість до механічних пошкоджень: подряпин та вм'ятини від меблевого гарнітура.
  • Унікальна замкова система MegaLoc - забезпечує простий процес укладання та монолітність покриття.
  • Матеріал містить верхній захисний шар, що забезпечує стійкість до пилу та підвищеної вологості.
  • За умови правильного укладання та догляду експлуатаційний термін покриттів становить від 15 років.
  • Асортимент бренду включає безліч позицій, що мають свої унікальні властивості. Декоративний шар імітує малюнок та відтінки цінних та екзотичних порід деревини, а також природний камінь. Матеріал має рельєфну текстуру, приємну на дотик. Дизайн, палітра кольорів і розміри планок різні. Тому перед покупкою радимо переглянути весь асортимент ламінату, який пропонує Classen.

Переваги ламінату Classen

Крім вищезгаданих особливостей матеріалу, можна виділити такі переваги продукції компанії Классен:

  1. Ламінат можна укладати будь-де: у кухні, передпокої, спальні, вітальні, дитячій кімнаті.
  2. При тривалому впливі УФ-світла покриття не вигоряє. Протягом тривалого часу ламінат зберігає привабливий зовнішній вигляд.
  3. Дуже простий у догляді. На покритті не залишається розлучень, після збирання на ньому не залишається слідів навіть якщо ходити босоніж. Єдине, потрібно вибирати миючі, у складі яких є віск.

Про високу якість товару говорять і відгуки покупців:

Де можна придбати?

Гарантувати якість можуть тільки магазини, які працюють з виробниками. В Україні – це мережа салонів Holz. На вибір більше 80 моделей, все в різній палітрі кольорів, дизайні, є відмінності і в характеристиках.

Усі товари сертифіковані, тому у справжності продукції можна сумніватися. Також компанія Holz надає послуги під ключ - допомога у виборі, доставка і, якщо потрібно, укладання ламінату. Усі необхідні виміри виконуються установниками безкоштовно. Завдяки такому набору послуг можна заощадити час на ремонті.