30 травня
Завантажити ще

Факт. Паріматч долучився до фандрейзингової платформи UNITED24

Факт. Паріматч долучився до фандрейзингової платформи UNITED24

Parimatch приєднався до платформи збору коштів UNITED24. Компанія з початку війни надала значну фінансову допомогу, а тепер додає та організовує медійну підтримку за участю зірок світового спорту. Це допоможе збирати набагато більше суми, та допомагати постраждалим і ЗСУ. До кінця року Parimatch планує організувати кілька благодійних зустрічей і медіа-заходів за участю клубів Прем'єр-ліги, а також запросити Олександра Усика, амбасадора UNITED24 і Parimatch, абсолютного чемпіона світу з боксу. 

Наталія Гілевич, яка займає посаду CEO в Parimatch затвердила: "Ми використаємо всі медійні ресурси для того, щоб спортивне суспільство світу та глобальні бренди і бізнеси приєдналися до проекту UNITED24. Робити огляди про сьогоднішню війну – це відповідальність кожної людини, особливо тих, хто може говорити з великою глобальною аудиторією". 

Варто зазначити, що український футболіст Андрій Шевченко став першим амбасадором проєкту UNITED24. Важливо, що Шевченко має світовий авторитет, який дасть змогу залучити нових партнерів і розповісти всьому світу про трагічні події, щоб об'єднати зусилля у зборі допомоги та наблизити перемогу. Крім Андрія Шевченка є й інші зірки, які активно висвітлюють інформацію про події в Україні. 

Як працює платформа UNITED24? 

Платформа UNITED 24 працює у трьох напрямках допомоги: 

  • забезпечення оборони та розмінування;
  • організація та забезпечення медичної допомоги
  • відновлення України.

За перший тиждень роботи проекту на рахунок національного банку України надійшло понад 25 мільйонів доларів.

Будь-хто може зробити свій внесок, який може комусь врятувати життя або допомогти. Організації мають можливість обрати куди направляти кошти:

  • На забезпечення обладнанням лікарень.
  • Відновлення критичної інфраструктури.
  • Закупівлю амуніції для ЗСУ. 

Невдовзі така можливість з’явиться перед всіма людьми, хто хоче допомогти. За підтримки UNITED 24 відбуватимуться благодійні акції та концерти, спортивні заходи та проекти з відомими брендами та і лідерами думок. Люди можуть відправляти кошти на допомогу та бачити на що вони ідуть.

Благодійні проекти, в яких задіяний Parimatch 

З першого дня війни і до сьогодні компанія Parimatch активно допомагає ЗСУ, волонтерам, медикам із забезпеченням усього необхідного: гроші, ліки, одяг, їжа, транспорт. 

За 9 місяців війни було перераховано понад 711 мільйонів гривень від Parimatch. З них більша частина прямим платежем на ЗСУ. 

У перші місяці війни, коли ситуація була досить напруженою, керівництво сформувало логістичні ланцюжки для допомоги. І ці системи могли постачати ТРО, місцеві лікарні, та інші критично важливі заклади всім необхідним. У міста, де відбувалися важкі бої, було організовано безперервний логістичний шлях, щоб доставляти найнеобхідніше людям і воїнам. 

Восени 2022 року, коли постраждала критично важлива складова інфраструктури і люди залишилися без електрики, було ухвалено рішення про завезення партії бензинових генераторів, які могли б забезпечувати світло людям у будь-який час доби.

Окрім безпосереднього фінансування потреб збройних сил, Parimatch також здійснює гуманітарні акції, зокрема, збір крові для військових. Parimatch також надає допомогу мігрантам, які змушені покинути окуповані території та зони бойових дій.

Нижче зазначені благодійні проекти, в яких Parimatch приймає участь: 

  • Різдвяне сяйво. В цьому проекті зібрано вже більше півмільйона євро. Ці кошти підуть на покупку генераторів, і допоможе багатьом людям бачити знову світло та побороти темряву.
  • Відстоєння Бахмуту. Українські військові потребують допомоги в гарячих точках. Постійно потрібно забезпечувати спеціальним обладнанням, медичним приладдям, їжею. Днями було переведено понад 700 мільйонів адресної допомоги на реанімобілі, обладнання для польових госпіталів. 
  • Ремонт автомобілів. Досить велику кількість техніки доводиться ремонтувати і знову відправляти на фронт для успішного виконання бойових завдань. Одним із ремонтних проектів курує parimatch і забезпечує виконання необхідних завдань для прискорення отримання техніки військовими назад на фронт.
  • Проект розробки дронів. Для виконання розвідувальних операцій військові потребують постійних актуальних даних, які можна отримувати за допомогою дронів. Також, за допомогою такої техніки військові можуть виконувати бойові завдання та послаблювати ворога. За сприяння Паріматч вже створено кілька підприємств, які займаються збором і ремонтом дронів.

Будь-який донат може допомогти іншим людям бути з необхідними засобами для життя. Керівництво Parimatch усвідомлює, що важливо підтримувати економіку країни і продовжує активно допомагати на всіх фронтах.