Завантажити ще

Hubble зробив знімки яскравої туманності Тарантул у сузір'ї Золота Риба

Hubble зробив знімки яскравої туманності Тарантул у сузір'ї Золота Риба
Фото: esahubble.org

Космічний телескоп Hubble сфотографував емісійну Туманність Тарантул (також відому як NGC 2070). Вона розташована у сузір'ї Золота Риба. Про це повідомляє обсерваторія ESA.

Туманність Тарантул - це велика область зіркоутворення з іонізованого водню, яка знаходиться в 161 000 світлових років від Землі у Великій Магеллановій Хмарі.

- Туманність Тарантул добре знайома "Хабблу". Це найяскравіша область зіркоутворення у нашому галактичному просторі і "батьківщина" найгарячіших і найпотужніших відомих зірок, що робить її ідеальною природною лабораторією для перевірки теорій зіркоутворення та еволюції. Останніми роками публіці було представлено велику різноманітність знімків цієї туманності, – розповіли в обсерваторії.

Раніше "Хаббл" передав на Землю барвисті знімки розсіяного зоряного скупчення під назвою KMHK 1231. За цим скупченням телескоп спостерігав у рамках програми вивчення того, як ультрафіолетове світло поглинається матеріалом, який існує в космосі між Землею та Великою Магеллановою Хмарою.

Новини по темі: Космос вчені Телескоп