Завантажити ще

З початку запровадження віз на в'їзд до України їх отримали 12 росіян

З початку запровадження віз на в'їзд до України їх отримали 12 росіян
Фото: facebook.com/DPSUkraine

З моменту введення для громадян Росії віз на в'їзд до України їх отримали лише 12 осіб. І це були переважно жінки, діти та люди похилого віку. Про це в ефірі телемарафону розповів представник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

- Перетин держкордону громадянами Росії визначено виключно за візами. За моєю інформацією, всього з часу, коли такі зміни було внесено, 12 віз було видано громадянам Росії. Майже всі вони перетнули кордон, прямуючи на в'їзд до України, - сказав представник ДПСУ.

За його словами, це були переважно жінки, діти чи люди похилого віку, які отримали цю візу і прямували до України з гуманітарної причини – через возз'єднання сім'ї або до своїх близьких, які перебувають на території нашої держави.

17 червня 2022 року Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна запровадить візовий режим для громадян Росії. У той же день Кабінет Міністрів припинив дію угоди з РФ про безвізовий режим.

Крім того, у вересні минулого року дев'ять країн Євросоюзу припинили приймати у громадян Росії документи на туристичні візи. Це Латвія, Литва, Естонія, Польща, Чехія, Словаччина, Данія, Бельгія та Нідерланди.