Завантажити ще

"Укрзалізниця" змінила правила продажу квитків на міжнародні рейси

Фото: t.me/УкрзалІнфо

Компанія " Укрзалізниця " змінила правила продажу квитків на міжнародні рейси для того, щоб унеможливити їх перепродаж. Про це Telegram компанії.

- Укрзалізниця продовжує викорінення зловживань та спекуляцій: цьому не місце у мирному житті, і тим більше під час війни! Розповідаємо про чергові кроки у цьому напрямі. Змінили правила продажу квитків на найпопулярніший міжнародний рейс №67/68 Київ – Варшава – Київ: тепер – тільки онлайн. Також звільнили співробітників, які були залучені до схем перепродажу квитків за «комісію», - розповіли в компанії.

При цьому перекупники почали "полювати" на квитки з повернень і перепродувати їх. У зв'язку з цим тепер всі квитки, що повертаються, будуть вводитися в систему для продажу за день до відправлення поїзда. З цього випливає, що загальний продаж квитків стартуватиме, як і раніше, за 20 днів до відправлення, а ось повернені квитки можна буде придбати лише за день до відправлення поїзда. А квитки, які здаватимуться день у день, повертатимуться в систему не пізніше ніж через 30 хвилин після здачі, розповіли в "Укрзалізниці".

Новини по темі: Укрзализныця Потяги