30 травня
Завантажити ще

Навчання у київських школах відновлять 30 січня

Навчання у київських школах відновлять 30 січня
Фото: t.me/UAmonogram

Школи Києва відновлять навчання у форматі онлайн та офлайн вже 30 січня.
Про це пише Telegram-канал КМДА.

- 97 відсотків столичних шкіл, які мають укриття, відновлять навчання у змішаному форматі – як онлайн, так і офлайн. До класів має прийти близько 117 тисяч школярів, – зазначили у міськадміністрації.

У відомстві додали, що під час зимових канікул проводилися додаткові роботи щодо упорядкування укриттів. Наразі там притулку можуть отримати понад 189 тисяч осіб, що на 42 тисячі більше, ніж на початку навчального року.

– Перевірили також готовність навчальних закладів до другого семестру. Особливо звертали увагу на пошкоджені під час повітряних атак школи. Вони готові приймати учнів: опалення підключено, персонал проінструктований у разі нових небезпек. Крім того, провели роботи, які мають забезпечити якісне та безперебійне підключення до інтернету, - додає КМДА.

У грудні Європейська комісія виділила Україні 66 млн євро на реконструкцію та відновлення потерпілих від війни шкіл. З початку війни в Україні російськими військами пошкоджено понад 2,4 тисячі навчальних закладів, частину їх зруйновано повністю.

Новини по темі: Київ освіта Школи