20 березня
Завантажити ще

Пресофіцера Держприкордонслужби, що оскандалилася фотографіями з Парижа, перевели до житомирського загону

Пресофіцера Держприкордонслужби, що оскандалилася фотографіями з Парижа, перевели до житомирського загону
Фото: facebook.com/iva.ivanna.98

Пресофіцера Державної прикордонної служби Іванну Плантовську, довкола якої вибухнув скандал через святкування Нового року в Парижі, перевели до житомирського прикордонного загону. Про це пише "Українська правда", посилаючись на власні джерела.

За даними видання, пресофіцера, яка оскандалилася, призначили на посаду, не пов'язану з комунікацією. Подробиць джерело видання не уточнило.

На початку січня пресофіцер Південного регіонального управління Держприкордонслужби Іванна Плантовська опублікувала у соцмережах фотографії зі святкування Нового року у Парижі. Також спікер поділилася знімками з інших дорогих курортів, на яких вона відпочивала під час війни. Користувачі мережі почали обурюватись на подібні дії держслужбовця на тлі боротьби України з російською агресією. Українці також зазначили, що військовослужбовець дозволяє собі на заробітну плату відпочинок на закордонних курортах.

Тоді у Держпонгранслужбі відреагували на скандал. Спікер відомства Сергій Демченко заявив, що дії Плантовської не відповідають моральним нормам і неприйнятні під час війни. За його словами, прикордонній службі "дійсно прикро", що під час війни, коли більшість побратимів зі зброєю в руках захищають країну і гинуть за неї, у лавах ДПСУ є й ті, хто більше приділяє увагу своєму особистому життю.