26 березня
Завантажити ще

Пʼятьох постраждалих внаслідок падіння вертольота в Броварах прооперували в Австрії

Пʼятьох постраждалих внаслідок падіння вертольота в Броварах прооперували в Австрії
Фото: REUTERS/Valentyn Ogirenko

Пʼятьох постраждалих внаслідок падіння вертольота в Броварах прооперували в Австрії. Про це 24 січня у фейсбуці повідомив міський голова Ігор Сапожко. Усього на лікування до цієї країни  доставили шістьох найбільш постраждалих, це діти з батьками.

- Після страшної авіатрощі 18 січня шестеро найбільш постраждалих броварчан - дітки з батьками - доставлені на лікування в клініки Австрії. Сергій Дерека та Оксюта Надія заходяться в лікарні м.Гратц, Дерека Аня та Оксюта Аліса - в клініці м.Відень, Олена Бреус та її донька Саша перебувають в медичному закладі в м.Лінц, - написав Ігор Сапожко.

За інформацією медиків, стан пацієнтів стабільний. Мер зазначив, що усім надається висококваліфікована допомога. Сапожко подякував міністру охорони здоров'я Віктору Ляшку за допомогу та постійний контроль за перебігом лікування постраждалих.

18 січня у Броварах поблизу дитячого садка розбився гвинтокрил. В результаті загинуло 14 людей. 25 людей отримали поранення, зокерма жінка на п'ятому місяці вагітності. У гвинтокрилі знаходилися міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін, державний секретар МВС Юрій Лубкович та інші представники міністерства. Їх поховали 21 сiчня. У той же день у Броварах попрощалися з 5-річною Міланою Пономаренко та її мамою Оленою. У день трагедії батьки привезли доньку до дитсадка - тато залишився чекати в автомобілі, а мама повела дитину до будівлі.