25 травня
Завантажити ще

Навчання ЗСУ у Чорнобильській зоні: тренувалися протидіяти російському десанту

Навчання ЗСУ у Чорнобильській зоні: тренувалися протидіяти російському десанту
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На Київщині військові провели тренування з протидії повітряному десанту супротивника, а також знищення розвідувально-диверсійних груп в урбанізованій місцевості. Про це розповів командувач Об'єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, повідомляє Міноборони.

За словами Наєва, було проведено спільне тренування сил та засобів, що виконують завдання у Чорнобильській зоні з охорони важливого державного об'єкта критичної інфраструктури. У навчанні взяли участь підрозділи Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ, СБУ та Нацполіції.

- Командири підрозділів виконували завдання щодо недопущення захоплення важливого державного об'єкта, застосувавши сили та засоби відповідно до їх призначення. Ці тренування проведено відповідно до планів бойової підготовки підрозділів і продовжуватимуться і надалі для підвищення оборонних можливостей, - зазначив він.

Наєв зазначив, що такий похід був запозичений у провідних країн-членів НАТО. Його ефективність полягає в тому, що кожен підрозділ, кожен військовослужбовець працює для набуття можливостей до виконання цілого спектра завдань.