Завантажити ще

У Білорусі вкотре подовжили військові навчання біля українських кордонів

У Білорусі вкотре подовжили військові навчання біля українських кордонів
Фото: t.me/Hajun_BY

У Білорусі щонайменше до 30 січня подовжили військові навчання, до списку задіяних полігонів додався ще один – Ружани. Про це 20 січня повідомила моніторингова група "Беларускі Гаюн".

20-21 січня стануть вихідними для деяких полігонів, однак інші, де сконцентровані сили РФ, продовжать працювати без перерви. Це Осиповичський, Доманово, Лепельський та Обуз-Ліснівський полігони. Навчання подовжено щонайменше до 29-30 січня.

- Загальна кількість подовжень навчань становить 39 тижнів. ЗС Білорусі покращують навички, стають більш підготовленими до оборони. Але, як і раніше, вони не готові до наступальних дій через відсутність реального бойового досвіду, - наголосили у моніторинговій групі.

Раніше заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України бригадний генерал Олексій Громов повідомив, що під виглядом спільних військових навчань збройні сили РФ найближчим часом розгорнуть на території Білорусі російське угруповання військ, яке може бути використане для агресивних дій щодо України.