Завантажити ще

У Києві зафіксували два температурні рекорди

У Києві зафіксували два температурні рекорди
Фото: REUTERS

У середу, 18 січня, у Києві вперше за 143 роки спостережень середньодобова температура повітря становила +7,3 градуса за Цельсієм. Це на 1,6 градуса вище рекордного значення температури для цього дня, який був встановлений ще у 1993 році. Про це повідомила метеостанція Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

- Максимальна температура у столиці піднялася до +10,2°С, перевищивши попередній рекорд 2007 року на 0,8°С. Мінімальна температура повітря у Києві не опускалася нижче за 3,7°С. Попереднє рекордне значення було відзначено у 1990 році і дорівнювало 3,4°С, - кажуть метеорологи.

В обсерваторії також зазначають, що у середу кліматичну норму було перевищено на 9,8°С. Це відповідає погоді початку квітня.

З початку року Київ уже оновив кілька температурних рекордів. 3 січня у Києві вперше за 143 роки спостережень середньодобова температура повітря становила 6,8 градуса тепла. Це на 2,5 градуса вище за рекордне значення для цього дня 2022 року. Крім того, раніше три температурні рекорди у Києві було зафіксовано 1 та 2 січня.