3 жовтня
Завантажити ще

У ДТЕК спростували, що вимикатимуть світло за скаргами мешканців сусідніх будинків

У ДТЕК спростували, що вимикатимуть світло за скаргами мешканців сусідніх будинків
Фото: Photo by Ed Ram/Getty Images

У ДТЕК спростували, що світло вимикатимуть за скаргами. Натомість компанія запропонувала ЖБК та ОСББ будинків, підключених до критичної інфраструктури, відключати їх власноруч.

- ДТЕК не відключає світло за скаргами. Компанія не проводить жодних відключень за скаргами у будь-якому з регіонів, де працюють ДТЕК-мережі... Для забезпечення соціальної справедливості та рівних умов для людей закликаємо балансоутримувачів (ЖБК та ОСББ) будинків, підключених до критичної інфраструктури, відключати їх власноруч. Це дозволить зменшити кількість та тривалість відключень для українців, - йдеться 19 січня у телеграм-каналі ДТЕК.

У компанії розповіли, що більшість відключень відбуваються дистанційно, лише невелика частина потребує фізичного виїзду персоналу. По можливості бригади також виїжджають на лінії, що живлять критичну інфраструктуру, щоб у ручному режимі відключити будинки, які живляться від тієї ж мережі.

18 січня голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко повідомив у своєму телеграм-каналі, що ДТЕК розглядає питання створення аварійних бригад, які на скарги громадян будуть вимикати будинки, в яких є світло. Це було повʼязано з тим, что у районі не вдається дотримуватись сталого графіку відключень.

У грудні за розпорядженням Київської міської держадміністрації компанія "ДТЕК Київські електромережі" додала у графік відключень світла 454 житлові будинки в Києві, які відключатимуть власноруч їх балансоутримувачі - енергетики ЖБК та керуючих компаній.