Завантажити ще

Футболка з автографом світової легенди — на допомогу постраждалим Броварської трагедії

Футболка з автографом світової легенди — на допомогу постраждалим Броварської трагедії
Фото: ФБ Валерія Пригорницького

Український журналіст-броварчанин Валерій Пригорницький оголосив благодійний збір коштів на допомогу постраждалим і родинам загиблих у Броварській трагедії, що сталася внаслідок падіння гвинтокрила на дитячий садок вранці 18 січня. Той, хто допоможе будь-якою сумою, має можливість одержати шляхом рандомайзера футболку з автографом футбольної легенди Франції Біксанта Лізаразю.

- Друзі! Сьогодні в Броварах сталася страшна трагедія – впав гвинтокрил на дитячий садок (з яким пов’язане моє дитинство), внаслідок чого загинуло і постраждало багато людей, серед них діти... — написав Валерій Пригорницький у дописі. — Місяць тому на Чемпіонаті світу з футболу в Катарі мені вдалося підписати футболку збірної України у легендарного французького футболіста Біксанта Лізаразю — чемпіона світу-1998 та чемпіона Європи-2000. Ви можете допомогти родинам постраждалих у трагедії і отримати цю футболку. 

Зазначається, що для участі необхідно переказати будь-яку суму. Збір коштів планують завершити 20 січня, після чого шляхом рандомайзера серед учасників благодійного збору оберуть володаря футболки. Реквізити вказані у пості Валерія Пригорницького.