Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Ткаченко: Малюнки Бенксі можуть законсервувати чи передати до музеїв

Ткаченко: Малюнки Бенксі можуть законсервувати чи передати до музеїв
Фото: facebook.com/pol.kyivregion

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко поінформував, що зараз його відомство спільно з органами місцевої влади Київщини вирішують питання збереження графіті вуличного художника Бенксі. Про це міністр сказав в інтерв'ю Укрінформу.

- Ми спілкуємось із місцевими представниками влади для того, щоб зберегти роботи Бенксі. Малюнки потрібно або консервувати, або перевезти те, що можна для зберігання в одному з музеїв. Насправді різне ставлення до того, де їх зберігати та як: у громадах чи поза їхніми межами. Однак певні домовленості (з місцевою владою) вже є, ми чекаємо на їх втілення, - сказав він.

Також міністр зазначив, що комунікація МКІП та самого художника ніяк не проходить. Ткаченко пожартував, що хотів би знати людину, яка контактує з Бенксі, щоб поспілкуватися бодай зі знайомими вуличного художника.

Раніше британський вуличний художник Бенксі підтвердив авторство семи графіті в Україні, виконаних у Києві, Бородянці та Ірпені. Пізніше Бенксі виставив на продаж через сайт благодійного фонду Legasy Of War 50 своїх малюнків-трафаретів, а отримані кошти планує передати на допомогу для України.