Завантажити ще

Yasno: Київ отримує лише 60% необхідних обсягів електроенергії

Yasno: Київ отримує лише 60% необхідних обсягів електроенергії

Ситуація з електропостачанням у Києві залишається складною, оскільки місто отримує лише 60% із необхідних обсягів потужності. Про це повідомив у своєму Фейсбуці генеральний директор Yasno Сергій Коваленко.

- Через стан мереж та генерацію зараз на Київ дають 60% необхідних обсягів. З цього доступного обсягу – 40% йде на об'єкти критичної інфраструктури. Залишок ОСР розподілять серед нас із вами, – повідомив Коваленко.

За його словами, дефіцит електроенергії збільшується також через похолодання. Кияни почали споживати більше електрики, що підвищує навантаження на мощі.

- По-перше, генерація вже давно не дорівнює потребам електроенергії. Погода робить так, що ми більше користуємось електроприладами, дістаємо обігрівачі. Це надто навантажує систему та збільшує дефіцит, - наголосив він.

Як зазначив гендиректор компанії, дефіцит електрики зростає також через планові ремонти на деяких генераційних об'єктах. За словами Коваленка, в іншому випадку ці об'єкти вийдуть з ладу і ситуація ускладниться ще більше.