Завантажити ще

У Мінцифри запевнили, що не надсилатимуть повістки через "Дію"

У Мінцифри запевнили, що не надсилатимуть повістки через
Фото: t.me/zedigital

Українцям не надсилатимуть повістки через додаток "Дія", запевняють у Мінцифри. У відомстві наголошують, що оновлений порядок організації та ведення військового обліку в Україні за допомогою сервісу "Дія" не передбачає розсилання повісток таким чином. Про це заявив керівник з розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації Мстислав Банік, повідомляє The Village Україна.

- Ані ця постанова, ані якась інша не передбачає надходження повісток через "Дію". У нашому плані роботи поки що немає таких завдань, - сказав він, коментуючи ухвалу уряду про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку, згідно з яким громадяни зможуть подавати відомості про себе для військкомату через портал "Дія".

Він також нагадав, що, згідно з постановою Кабміну, незабаром у "Дії" має з'явитися новий сервіс – електронний військовий квиток. Однак як його впроваджуватимуть і як працюватиме сервіс, поки що не до кінця зрозуміло. Банік зазначив, що для його реалізації потрібно доопрацювати ще багато моментів, які обговорюватимуть із Міністерством оборони.

Кабмін 30 грудня 2022 року затвердив новий порядок постановки на військовий облік. Він уже набув чинності. Тепер ставати на військовий облік потрібно з 16 років, а зробити це можна не лише у військкоматі, але й через програму «Дія».