Завантажити ще

На прощання з Пеле прийшло близько 250 тисяч шанувальників

На прощання з Пеле прийшло близько 250 тисяч шанувальників
Фото: AMANDA PEROBELLI/REUTERS

Легендарного бразильського футболіста Пеле поховали в Бразилії на найвищому в світі кладовищі Necrópole Ecumênica в місті Сантус. Як повідомляє DW, труну з тілом футболіста  розмістили на стадіоні футбольного клубу "Сантус", за який він виступав більшу частину кар'єри.

Церемонія прощання тривала 24 години. За цей час віддати останню шану Пеле прийшли близько 250 тисяч людей.

Після закінчення триденного національного трауру президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва очолив церемонію вшанування на стадіоні. Прощання завершилося короткою католицькою церемонією, після якої труну, загорнуту у чорно-білий прапор "Сантуса" і зелено-жовтий прапор Бразилії, помістили на пожежну машину, що очолила похоронну процесію.

Машина проїжджала через величезні натовпи вболівальників, які  вишикувалися на вулицях і зібралися на балконах. Вони скандували "1000 голів, тільки Пеле!"

За словами представника кладовища, забальзамоване тіло Пеле буде знаходитись в труні, виставленій посередині копії футбольного стадіону площею 200 квадратних метрів зі штучним покриттям, оточеним позолоченими зображеннями часів його слави.

Справжнє ім'я футболіста Пеле - Едсон Арантіс ду Насіменту. Він помер 29 грудня у віці 82 років. Пеле -  єдиний в історії футболіст, який виграв у складі збірної три чемпіонати світу (1958, 1962 та 1970 років).  Футболіст зіграв за збірну Бразилії 92 матчі та забив 77 голів.

Фото
Фото
04 Сiчня08:50
Новини по темі: Втрати Похорон Пеле