Завантажити ще

Залужний: ЗСУ вже звільнили 28% усіх окупованих територій

Залужний: ЗСУ вже звільнили 28% усіх окупованих територій
Фото: facebook.com/CinCAFU

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний підбив підсумки трагічного та героїчного 2022 року. Про це він написав у соціальній мережі Facebook.

- Збройні сили України та інші складові Сил оборони звільнили 40% окупованих після 24 лютого територій та 28% - від усіх окупованих Росією територій, - написав він у соціальній мережі Facebook. – А звільнення правобережної частини Херсонської області довело загальну площу деокупованих територій майже до 40 тис. кв. км.

За його словами, сьогодні Україна продовжує стримувати ворога на сухопутній ділянці загальною протяжністю 3 тис. 786 км, у тому числі активна лінія фронту з агресором становить 1 тис. 500 км. Окремо Залужний зазначив, що підготовка складу та загальновійськових підрозділів ЗСУ проводиться на території 17 європейських країн. Загалом завдяки партнерам підготовлено протягом 2022 року понад 20 тис. військовослужбовців, додав Залужний.

Крім того, з районів ведення бойових дій було евакуйовано понад 600 тис. цивільних. А понад тисячу тяжкопоранених військовослужбовців було направлено на лікування та реабілітацію до Нідерландів, Франції, Ірландії, Норвегії, Данії, Іспанії, Польщі, ФРН, Італії, Румунії, США та Ізраїлю.