Завантажити ще

На кордоні з Польщею утворилися черги з легкових автомобілів

На кордоні з Польщею утворилися черги з легкових автомобілів
Фото: dpsu.gov.ua

На українському кордоні зафіксовано черги з легкових автомобілів у напрямку виїзду до Польщі. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Зокрема, на перетин кордону очікують від 20 до 135 автомобілів, найбільше - в «Устилузі». У «Шегінях», «Краківці» та «Устилузі» на в'їзд в Україну очікують від 20 до 55 легковиків.

- Станом на 10.00 30 грудня пункти пропуску на кордоні з Польщею працюють у штатному режимі. За минулу добу пасажиропотік зменшився в обох напрямках, - додали у відомстві.

Пасажирські автобуси очікують на виїзд до сусідньої країни майже в усіх пунктах пропуску. Значного накопичення немає, у чергах зупинилося від 3 до 11 автобусів, найбільше у «Раві-Руській». В'їзду до України у пунктах пропуску «Шегині», «Краківець» та «Грушів» очікують від 6 до 14 автобусів.

ДПСУ рекомендує громадянам, які планують проїхати через Польщу транзитом, обирати для перетину кордону пункти пропуску в межах Закарпатської та Чернівецької областей, де не спостерігається значних скупчень легковиків.

Прикордонники також додали, що за добу 29 грудня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 89 тисяч осіб та 19 тисяч транспортних засобів. З України минулої доби вибули 44 тисячі осіб. 27 тисяч із них перетнули кордон із Польщею, решта проїхала до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови. В Україну за вчорашню добу пройшли 45 тисяч осіб, 41 тисяча з них – громадяни України.