Завантажити ще

Переможниця радіодиктанту-2022: Вчу учнів, що ви своїми оцінками вбиваєте ворогів

Переможниця радіодиктанту-2022: Вчу учнів, що ви своїми оцінками вбиваєте ворогів
Фото: vsn.in.ua

Радіодиктант-2022 був настільки важким, що жоден учасник не зміг написати його без помилок. Та нагороди все одно роздадуть – тим, хто допустив одну-дві помилки. Серед них і вчителька із села Комарове Ковельського району Галина Шура. Як пише «Суспільне», жінка перемагає другий рік поспіль. До цього педагогиня на відмінно написала диктант у 2017 році.

У Галини Шури – одна помилка, і та – пунктуаційна. Жінка каже, що не засмутилася, адже помилки – це досвід і стимул вдосконалюватися.

Галина каже, що текст авторства Ірини Цілик «Твій дім» про втрачені українцями через війну оселі, її вразив: «Цей текст щемливий, і коли писала, то наверталися сльози».

Село Комарове, де живе Галина Шура, неподалік кордону з Білоруссю. Коли почалася повномасштабна війна, жінка з сім'єю вирішила не виїздити. Каже: бореться на освітньому фронті. Учнів навчає любити рідну мову і йти до мети.

- Я вчу учнів, що ви своїми оцінками вбиваєте ворогів. Ми вчимося і будемо доводити ворогу, що ми розумний і миролюбивий народ, – наголосила педагогиня.

Минулого року Галина Шура була єдиною, хто написав диктант бездоганно, а 2017-го зробила в тексті одну помилку. Говорить: радіодиктанти писатиме й надалі, а секрет грамотності у тому, що багато читає.

Новини по темі: Українська мова