Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
12 квiтня
Завантажити ще

В "Укренерго" заявили, що не скасовували аварійні відключення електроенергії

В
Фото: REUTERS

Інформація про те, що в Україні нібито скасували аварійні відключення електроенергії, є фейковою. Про це йдеться у заяві "Укренерго".

- У соцмережах поширюється фейкова інформація про нібито скасування аварійних відключень електроенергії з посиланням на фальшиву сторінку нашої компанії. Це спроба схвилювати суспільство неправдивою інформацією, - зазначено у повідомленні.

У компанії зазначили, що аварійні відключення електроенергії вводяться у країні за наявності дефіциту потужності, а скасувати їх енергетики зможуть лише після того, як росіяни припинять завдавати ударів по нашим енергооб'єктам.

- Аварійні відключення – це вимушений крок, який застосовується виключно за наявності дефіциту задля збереження балансу виробництва та споживання в енергосистемі. Відмовитись від них енергетики зможуть лише після повного припинення атак на нашу енергосистему, - наголосили в "Укренерго".

Від початку жовтня російські війська почали завдавати масованих ударів по українській енергосистемі. В результаті отримали пошкодження енергооб'єкти в низці регіонів, що спричинило значний дефіцит електрики у країні. Енергетики запровадили аварійні та планові відключення світла по всій Україні, щоб відновити пошкоджені об'єкти та лінії.