30 травня
Завантажити ще

Як повернути гроші з банкомату або терміналу при вимкненні світла: покрокові дії

Як повернути гроші з банкомату або терміналу при вимкненні світла: покрокові дії
Фото: minre.gov.ua

Через постійні екстрені відключення електрики може статися ситуація, коли світло зникло під час користування людиною банкоматом або терміналом. Для того щоб повернути гроші в такому випадку, слід виконати ряд дій, повідомили у пресслужбі Мінреінтеграції.

- Уявіть, ви приходите до терміналу покласти гроші на картку. Половину суми вже внесли, і раптом операція зірвалася через відключення світла. Що робити? Алгоритм дій пояснили у ПриватБанку. Одразу ж зателефонуйте на гарячу лінію 3700 і подайте заявку на повернення коштів. Повідомте номер терміналу, його адресу, внесену суму і приблизний час проведення операції. Коли заявка буде опрацьована і гроші у терміналі перерахуються, недоотримані кошти повернуть вам на карту, - розповіли у відомстві.

У пресслужбі нагадали, що отримати готівку українці можуть не лише у банках та банкоматах, але й на касах магазинів, аптек та АЗС. Для цього необхідно оплатити будь-яку покупку карткою та попросити касира зняти з неї потрібну вам суму готівки. Отримати можна від 500 гривень, але не більше 6 000 гривень. Також можна зняти готівку з карти на "Укрпошті" та «Новій Пошті», звернувшись до будь-якого відділення поштового оператора.