22 вересня
Завантажити ще

Черги вантажівок на кордоні розтягнулися на 30 км

Черги вантажівок на кордоні розтягнулися на 30 км
Фото: екран відео facebook.com/andriy.sadovyi/videos/1160745727899281

Перед святами посилилася ситуація із чергами фур на українсько-польському кордоні. Цього тижня, як повідомляє мер Львова Андрій Садовий, низка вантажівок розтяглася на 30 км. Через повільне проходження митниці далекобійники мають всі шанси зустріти Новий рік на пропускних пунктах.

- Вервиця тягнеться нескінченно довго, - пише Андрій Садовий на своїй сторінці у Фейсбуці. - Проблема в тому, що кожна вантажівка проходить дві митниці: українську та польську. Але логічніше було б облаштувати один контроль. Для нас важливо забезпечити гідні умови праці для водіїв, які є драйверами ринку та забезпечують наші країни необхідними та потрібними кожному товару.

Така ситуація на українсько-польській митниці не є новою. Пробки з'явилися після початку війни – західні кордони після закриття морських портів та білоруського кордону залишились єдиним вікном до Європи. На початку осені черги сягали півсотні кілометрів.

Як зазначає Андрій Садовий, черги на кордоні з'явилися після початку повномасштабного вторгнення, і цю проблему всі не можуть вирішити. Що можна зробити і як усунути затори на кордоні, мер Львова обговорив на зустрічі з керівником кабінету єврокомісара з транспорту в ЄС Вальтером Гоетцем.