19 травня
Завантажити ще

У Львові на верхівку ялинки замість зірки повісили протитанкового «їжака»

У Львові на верхівку ялинки замість зірки повісили протитанкового «їжака»
Фото: Valeriia Zimena

У Львові перед оперним театром засвітили головну ялинку міста. Її головною особливістю є те, що верхівку дерева прикрасили ілюмінацією у вигляді протитанкового їжака. Про це у своєму телеграм-каналі написав мер міста Андрій Садовий.

- Помітили, яка верхівка на львівській ялинці? Цього року різдвяне дерево прикрасив стилізований протитанковий їжак, зроблений на «Львівелектротранс». Вага "прикраси” – 1,3 кг, розмір – 1,2 м, - наголосив Садовий.

В мерії також пояснили, що ялинка дещо менша, ніж у попередні роки – має висоту 14 метрів (замість 17-20 м, як у попередні). . Її місту подарувало пiдприємство «Свiтанок».

Цьогорічне освітлення дерева споживатиме 1 кВт на годину та буде вмикатися з 17:00 до 22:00. У випадку відключення електроенергії на проспекті Свободи, ялинку окремо підсвічувати не будуть. 

- «Цьогорічна ялинка – це дерево, яке символізує нашу перемогу добра над злом. Вона для нас важлива не просто як різдвяна прикраса міста, а багатьма глибшими сенсами. Львів зараз є великою домівкою для багатьох українців, тому ми б хотіли подарувати їм всім трішки свята…. Година роботи ялинки потребуватиме дуже мало електроенергії, але зігріватиме тисячі сердець українців, –розповіла Наталія Бунда, директорка департаменту розвитку Львова.

Раніше стало відомо, що головну ялинку почали встановлювати і на Софіївській площу у Києві. Вона буде заввишки всього 12 метрів і прикрашена іграшками квітів національного флангу та білими голубами. Також на гілках красуватимуться гірлянди, але в мінімальній кількості.