Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Календарі-2023: скандально-еротичний, магічний, заряджений на перемогу

Календарі-2023: скандально-еротичний, магічний, заряджений на перемогу
Фото: chainik-rassela.com

Календар «Без цензури»: "5 канал" роздягнувся для перемоги

Ціна: від 1500 грн

"5 канал" випустив календар "Без цензури", щоб зібрати мільйон гривень на рації для військових. На фото спокусливо оголені чорно-білі жіночі тіла цнотливо прикривають зброя та амуніція.

Красиво. Але цінність календаря більш... у скандалі. Не встиг він ще надійти у продаж, як громадськість вибухнула обуреними криками «Сексизм!». Назустріч піднялася друга хвиля – на захист жінок розпоряджатися своїм тілом як вони хочуть, головне - щоб зніматись у стилі ню не змушувало начальство каналу. І взагалі, мовляв, це "просто гарно"!

«Сексизм» чи «красиве ню» - вирішує кожен сам для себе. Фото: t.me/news_5ua

«Сексизм» чи «красиве ню» - вирішує кожен сам для себе. Фото: t.me/news_5ua

Декілька організацій, включаючи «Жінки у медіа», звернулися зі скаргою до уповноваженого Кабміну з ґендерної рівноправності та підписали колективного листа. У листі сказано, що акція каналу «сповнена дискримінаційних та сексистських наративів».

- Ми вважаємо, що збирати гроші на потреби захисників України потрібно у спосіб, який не передбачає просування дискримінаційних та сексистських наративів щодо жінок, - йдеться у заяві.

На самому ж каналі впевнені, що роблять добру справу, не лише збираючи гроші на допомогу ЗСУ, але й морально підтримуючи бійців (противники календаря одразу ж заперечили: «А як щодо бійців-жінок?»).

До команди моделей увійшли як ведучі, так і ті, хто працював поза кадром, стверджують на «П'ятому». Обличчя моделей покажуть на останній сторінці. За бажанням кожен власник такого календаря може скласти пазл «обличчя-тіло».

Обличчя моделі можна побачити в кінці календаря. Фото: t.me/news_5ua

Обличчя моделі можна побачити в кінці календаря. Фото: t.me/news_5ua

До речі, реквізит для створення ню-календаря – понад 20 елементів – надав співробітник каналу, який нині воює у ЗСУ.

– Я проїжджав повз, як то кажуть, зайшов на рідний канал привітатись і почув, що є потреба в «кікіморі». Кажу: зачекайте хвилинку, зараз вирішимо. Я набрав своїх знайомих, це організація «Лента за лентою», вони шиють маскувальні сітки, а також «кікімори» для снайперів, попросив для зйомки, – розповів військовослужбовець ЗСУ та співробітник рекламного відділу «5 каналу» Віталій Георгієв.

- Всі одержані кошти витратять на закупівлю рацій нашим захисникам на фронт. Окрім засобів зв'язку, герої України отримають у подарунок "гарячі" календарі наших військових кореспонденток, - стверджують на "5 каналі".

Календар "Так, як відьма скаже"

Для календаря знялося 12 волонтерів. Фото: instagram.com/yarovayadana

Для календаря знялося 12 волонтерів. Фото: instagram.com/yarovayadana

Ціна: 1000 грн, але часто бувають по акції 350-500 грн.

Для перемоги ЗСУ Дана Ярова вирішила використати жіночі чари, причому у 12-кратному розмірі - ініціювала зйомки 12 жінок-волонтерів, а також підкреслити магічну силу жіночої душі, яка наблизить перемогу. Так, насолити ворогові можуть і «Солоха» з "коктейлем Молотова", і войовниця з шаблями, і ніжна мавка з черепом знищеного ворога в руці.

Фотомоделями попрацювали автор ідеї Дана Ярова, а також Алла Мартинюк, Таня Руденька, Поліна Федоренко, Ядвіга Юра, Ольга Стоян, Марта та Ореста Бріт, Лілія Українка, Христина Шишкарьова, Світлана Андрійчук та Єлизавета Шевченко.

Творці календаря запевняють: кожен, хто стане власником «Так, як відьма скаже», здобуде суперсилу.

– 12 вбивчих образів, 12 прекрасних дівчат-волонтерів, які щодня намагаються наблизити нашу перемогу. Усі працювали та викладалися на 100% безкоштовно. Заради допомоги ЗСУ. Заради нашої спільної перемоги, – зауважила Ярова.

Усі кошти від продажу календаря підуть на бойові безпілотники.

– Ви так радісно почали розкуповувати календарі, що ще трохи - і ми придбаємо не один бойовий безпілотник чи машину, – поділилася Дана у своєму Інстаграмі.

Листопад. Модель – волонтер та мати трьох дітей Оля Стоян. Фото: instagram.com/yarovayadana

Листопад. Модель – волонтер та мати трьох дітей Оля Стоян. Фото: instagram.com/yarovayadana

«Віримо в ЗСУ! Віримо в Україну!» - і портрет Залужного

У лотереї брали участь календарі із автографом головнокомандувача. Фото: instagram.com/yarovayadana

У лотереї брали участь календарі із автографом головнокомандувача. Фото: instagram.com/yarovayadana

Ціна: від 1000 грн.

Ще один проєкт від Дани Ярової – створений до Дня захисників та захисниць України тематичний календар «Віримо в ЗСУ! Віримо в Україну!». На фотографіях – вони і є, ті, хто наразі бореться за нашу країну у найгарячіших точках. Воїни і войовниці у пікселі, представники всіх видів Збройних сил України.

Обличчями проєкту стали сім Героїв України, три кавалери орденів «Богдана Хмельницького» та бійці, відзначені іншими державними нагородами. До календаря додається невелика книжечка з історіями героїв проєкту.

Фотографії відображають не лише мужність українських бійців, але й їхнє добре серце – більшість військових зображені разом із братами нашими меншими: тигреням, совою, вівчаркою, лелекою (як символом миру та великої родини). А на обкладинці – сам Головнокомандувач, хитро усміхнений Валерій Залужний.

Календар вже брав участь у благодійній лотереї та аукціоні. Зібрані кошти спрямували на закупівлю автомобілів та дронів для ЗСУ.

За словами автора ідеї, Дани Ярової, календарі заряджені силою, незламним духом та оптимізмом наших військових. На його сторінках можна побачити всі роди військ, що входять до складу ЗСУ.

Герой України Олександр Мостовий, полковник авіації. Фото: instagram.com/yarovayadana

Герой України Олександр Мостовий, полковник авіації. Фото: instagram.com/yarovayadana

Календар «ЗСУ»: як обезголовити ворога і коли святкувати повернення Криму

Палаючий Кремль – головна мрія українців. Фото: chainik-rassela.com

Палаючий Кремль – головна мрія українців. Фото: chainik-rassela.com

Ціна: 699 грн.

Календар «ЗСУ» із колекції «Русофобське» від «Чайника Рассела» покликаний мотивувати своїх власників увесь 2023 рік.

У календарі з палаючим Кремлем на обкладинці є свої фішки. Крім того, що він сповнений сатири, сарказму, а часом чорного гумору, власники календаря власноруч зможуть страчувати президента РФ. Поки, щоправда, тільки паперового – відрізавши йому голову.

До календаря додається набір наклейок зі святами, які ще не мають дат. Серед них День, коли ми повернули Донецьк, День, коли повернули Крим, та інші. Пропонується наклеїти їх у ті пам'ятні дні, коли території знову стануть українськими.

Календар складається з мемів і відомих персонажів - Володимир Зеленський ще в образі серіального президента з автоматами в руках і написом "Вова, їбаш їх"; вкрадений з Херсона єнот пророкує загибель імперії; "Російський військовий корабель" йде за потрібною адресою і над руїнами Москви - дух Степана Бандери.

Звісно ж, частина зборів піде на потреби ЗСУ.

Окремо до календаря додаються і наклейки. Фото: chainik-rassela.com

Окремо до календаря додаються і наклейки. Фото: chainik-rassela.com

Новини по темі: календар Новий рік 2023