Завантажити ще

Фонд Миколи Тищенка у Польщі зібрав 2 мільйони для українських розвідників

Фонд Миколи Тищенка у Польщі зібрав 2 мільйони для українських розвідників

Всеукраїнський фонд «Дорога миру» Миколи Тищенка організував благодійну вечерю «Charity dinners» у Варшаві, на якій вдалося зібрати понад 2 мільйони гривень. З урахуванням минулих благодійних заходів у Європі та США загальна сума допомоги для ЗСУ становить 22 мільйони гривень.

Кошти, отримані з вечері у Варшаві, будуть передані Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України, яке очолює Кирило Буданов.

Благодійна вечеря проходила при свічках, які гості запалювали самостійно на знак солідарності з народом України. Антураж символізував стан українців, які залишилися без світла після ворожих атак по об'єктах енергетичної інфраструктури України.

Традиційно під час вечері організатори провели серед гостей благодійний аукціон. Одним із лотів став бюст Тараса Шевченка з робочого столу Кирила Буданова, який купили за 17 тисяч євро.

За концепцію вечері відповідали Selena Rai, Bloomenty та агентство Mopis decor. Локацію гостинно надали Praga centrum, а підтримка заходу – Royal Tulip Warsaw Hotel.

Ведучим вечері став Тимур Мірошниченко.

Всеукраїнський фонд «Дорога миру» Миколи Тищенка з початку літа провів серію благодійних заходів Charity dinners у Празі, Парижі, Ніцці, Нью-Йорку та Варшаві. За цей час було виручено 22 мільйони гривень, за які було придбано автомобілі для військових та спеціалізовані машини для транспортування поранених з епіцентрів бойових дій.

Проєкт Charity dinners створений інфлюенсеркою Аллою Баранівською за підтримки фонду Way of peace і МЗС України.