Завантажити ще

У РНБО спростували фейк щодо погіршення якості водопровідної води в Україні

У РНБО спростували фейк щодо погіршення якості водопровідної води в Україні
Фото: t.me/CenterCounteringDisinformation

Ворожі інтернет-ресурси поширюють інформацію про нібито падіння якості водопровідної води в Україні, користування якою може призвести до епідемій. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО у Telegram.

– Це свідома дезінформація кремля, який, поширюючи подібні фейки, намагається спровокувати паніку серед населення та посіяти зневіру у спроможності влади забезпечити населення якісною питною водою, – розповіли у Центрі.

У відомстві зазначають, що насправді проведені МОЗ за 9 місяців поточного року майже 400 тисяч досліджень питної води централізованого водопостачання за мікробіологічними показниками та 670 тисяч за санітарно-хімічними показниками не виявили жодних відхилень від санітарних норм.

При цьому в Центрі зазначили, що обласні центри контролю та профілактики хвороб МОЗ України за поточний рік не зафіксували жодного спалаху, пов'язаного із вживанням водопровідної води. У відомстві наголосили, що мешканці можуть без ризику користуватися централізованим водопостачанням, у тому числі і на деокупованих територіях.

Новини по темі: РНБО фейк Вода