Завантажити ще

Вуличний художник Бенксі став почесним громадянином Ірпеня

Вуличний художник Бенксі став почесним громадянином Ірпеня
Фото: facebook.com/markushinoleksa

Знаменитий британський художник-анонім Бенксі став почесним громадянином Ірпеня. Таке рішення було ухвалено на сесії Ірпінської міської ради, повідомляє мер міста Олександр Маркушин на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

- Художник Бенксі залишив на одному із зруйнованих росіянами будинків в Ірпені своє графіті, таким чином привертаючи увагу світової спільноти до масштабів руйнувань міста й увічнивши своєю творчістю історію боротьби Ірпеня та ідею його відродження, - розповів градоначальник.

Також почесним громадянином міста став керівник регіональної філії Південно-Західної залізниці Андрій Букін. Він, нагадав Маркушин, особисто координував допомогу з евакуації мешканців Ірпеня, створення комфортного та затишного "Залізного містечка" для тимчасового проживання ірпенців, які втратили житло. Пізніше він брав активну участь і всіляко сприяв відновленню залізничного мосту через річку Ірпінь, перевезенню гуманітарної допомоги та матеріалів для відновлення міста.

Раніше сам Бенксі підтвердив, що створив сім муралів у різних містах України, включаючи Київ. Відео створення своїх робіт в Україні та кадри поїздки нашою країною Бенксі опублікував у соцмережах.